Publicstream Živé přenosy a archivy ze zastupitelstev
MODULY
PUBLICSTREAM


Plzeň Magistrát
- fixní instalace
- napojení na sys. BOSCH
- modul OCU
- modul iPhone/iPad
Praha 10
- fixní instalace
- napojení na sys. BOSCH
- modul OCU
- modul iPhone/iPad

Hotová řešení

typy INSTALACE

 

Systém PUBLICSTREAM® je k dispozici v několika variantách, které pokrývají kompletní potřeby velkých i malých měst.

Vyberte si jednu z následujících možností, která nejlépe odpovídá vašim představám.


 

PUBLICSTREAM® LITE: MALÁ MĚSTA A OBCE 2014 / 2015obrazky_ps

Vysílání / streaming ze zasedání zastupitelstev je nyní možné i v menších městech a obcích díky našemu produktu PUBLICSTREAM® LITE.

 

 

Ten navazuje na již zaběhlé řešení PUBLICSTREAM®, které bezproblémů běží na řadě měst, ale stojí i 200 000Kč a více. Mnoho menších měst a obcí si jej jednoduše nemohlo dovolit.

 

Zachytili jsme technologický trend a připravili jsme nové řešení PUBLICSTREAM® LITE, které využívá nové komponenty. A to za neuvěřitelně nízkou cenu, která je 10x nižší!

 

Připravili jsme tak řešení, které je připravené na míru technickým i finančním možnostem menším městům a obcím.

 

PODÍVEJTE SE NA VÍCE INFORMACÍ ZDE.

 


 

Fixní instalace

Tato možnost předpokládá instalaci zařízení STREAMBOX v místě, kde se zasedání nejčastěji odehrávají.

Ideálním místem jsou uzavřené serverovny či technické místnosti v zasedacích sálech.


Odtud systém PUBLICSTREAM monitoruje dění a předává pokyny řidicím jednotkám jako jsou videokamery, střižny či snímače dataprojektoru.


 

Mobilní instalace

Města často chtějí systém využívat nejenom na pořizování vysílání a záznamů z jednání zasedání. Často také zasedají v různých zasedacích místnostech.


Nabízíme využití možnosti MOBILNÍHO řešení. Veškeré komponenty se nám podařilo vměstnat do velmi bytelného boxu, který obsahuje kompletní vybavení pro pořízení živého videopřenosu i archivu.


Toto JEDINEČNÉ zařízení bylo mnohokrát odzkoušeno při výjezdech našich techniků po České republice. Instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji jeden človek za několik minut.


 

Rental – pronájem

Pokud vaše město aktuálně nedisponuje takovými financemi, jenž by umožnilo přímý nákup systému PUBLICSTREAM, zkontaktuje nás pro nacenění pronájmu systému i s naším technickým dohledem.

 

Mediawork vyšle zaškoleného technika, který na místo jednání s dostatečným předstihem přijede vlastním vozidlem a nainstaluje zařízení STREAMBOX ve verzi MOBILNÍ INSTALACE. Technik provede videopřenos, vystaví archívy na stránky města a s technikou odjede zpět.

 

Toto řešení doporučujeme vyzkoušet jako ukázku. Zavolejte nám – první videopřenos vám provedeme ZDARMA.


 

STREAMBOX

je mobilní technické zařízení (software a hardware) určené ke snadnému pořízení živého přenosu s následným indexovaným archívem pro internetové stránky.
Díky své konstrukci jej ovládne i běžný uživatel PC a internetu bez nutnosti znalosti video technologií. Klient ovládá STREAMBOX ze zabudovaného počítače pomocí webové administrace.