Publicstream Živé přenosy a archivy ze zastupitelstev
MODULY
PUBLICSTREAM


Plzeň Magistrát
- fixní instalace
- napojení na sys. BOSCH
- modul OCU
- modul iPhone/iPad
Praha 10
- fixní instalace
- napojení na sys. BOSCH
- modul OCU
- modul iPhone/iPad

Moduly

Ochrana citlivých údajů

Modul “Ochrany citlivých údajů”(OCU) umožňuje pohodlně upravit záznam zasedání tak, aby neobsahoval osobní nebo citlivé údaje. Modul je integrován přímo ve webové administraci a díky přehlednému ovládání lze během pár minut upravit. Výsledný záznam je po zpracování zveřejněn v archívu a místa obsahující citlivé údaje budou znehodnocena rozmazáním, případně utlument zvuk.

DVD záloha

Dle zákona musí být v případě pořízení záznamu zastupitelstva, tento záznam archivován. Modul “DVD záloha” umožňuje aktivně zálohovat přímo na fyzické DVD a je možné ho přehrát v libovolném stolním přehrávači.

Vysílání na iPhone, iPAD, Android

Novinkou v naší nabídce je přehrávání živého přenosu ze zastupitelstva na všechna dostupná mobilní zařízení.

Webová administrace

Proces spuštění, vypnutí, archivace a zveřejnění se odehrává v administrátorském rozhraní dostupné skrze webový prohlížeč. Je navrženo tak, aby obsluhu zvládla osoba, která má základní znalosti s obsluhou PC. Většina složitých operací, která dříve živé přenosy doprovázala, je nyní plně automatizována a ke spuštění přenosu stačí stisknutí jednoho tlačítka.

 

Snímek obrazovky 2014-11-06 v 19.37.30

Snímek obrazovky 2014-11-06 v 19.38.06 Snímek obrazovky 2014-11-06 v 19.37.43

 

Hlasovací a konferenční systémy

 

Systém PUBLICSTREAM spolupracuje s řadou konferečních a hlasovacích zařízení. Např. BOSH, MINISTR IV, PUBLICVOTE, SENNHEISER a další. V případě propojení můžete využívat funkce automatického natáčení kamer na řečníky, zobrazení projektoru v případě hlasování a automatického kapitolování bodů jednání v archivech.

 

Doporučujeme navštívit stránky společnosti MINISTR. Tento systém dokonce dokáže hlasovat přes WiFi!